image01 HOME KATALÓG LYŽÍ TESTOVANIE LYŽÍ PREDAJNÉ MIESTA KONTAKT
KATALÓG LYŽÍ
V NAŠOM PREHĽADNOM KATALÓGU
SA DOZVIETE VŠETKY DETAILY
O LYŽIACH DPS.
POROVNANIE LYŽÍ
image01
TECHNOLÓGIE
image01
Wailer Kategória

Wailery sú zlatou strednou cestou. Vynikajúco režú oblúk na zjazdovke, ľahko si poradia s krustou a tvrdým snehom a výborne plávajú v prašane. Každý terén v každom ročnom období – maximálna všestrannosť.
Tri modely tejto kategórie a ich ženské prevedenia patria medzi najoceňovanejšie lyže v outdoorových médiách za posledných 5 rokov. Všetky lyže tejto kategórie disponujú premenlivým rádiusom ktorý sa mení v závislosti od rýchlosti. Pri nižšej rýchlosti má lyža menší rádius a je obratnejšia. Pri zvyšovaní rýchlosti a sa rádius zväčšuje a tým aj stabilita vo vyššej rýchlosti.

OBJEDNAŤ TESTOVACIU JAZDU
DPS Wailer 112RPC
Wailer 112RPC
image01
Wailer 112RP
image01
Wailer 99
image01
Dámske lyže

Dámske lyže bývajú zvyčajne slabším odvarom ich štandardných náprotivkov. Výrobcovia lyží bežne kanibalizujú výkon lyží odstraňovaním sklených vlákien a ich nahradzovaním krehkým dreveným jadrom za účelom redukovania hmotnosti. Naše konštrukcie Pure3 a Hybrid patria dávno medzi ultra-ľahké s neprekonateľnou výkonnosťou. Pre našu dámsku líniu sme zmenili montážne body, aby sme vytvorili lyže, ktoré sú neskutočne jednoducho ovládateľné a zároveň si ponechávajú výkonnosť našich pánskych verzií.

OBJEDNAŤ TESTOVACIU JAZDU
image01
Uschi 85
image01
Yvette 112RP
image01
Nina 99
image01
Lotus Kategória

Kategória lyží Lotus predstavuje najpokrokovejšie dostupné nástroje na jazdu v prašane a voľnom teréne. Pokryje akékoľvek lyžiarove požiadavky. Každá lyža z tejto kategórie má svoj nezameniteľný charakter.

OBJEDNAŤ TESTOVACIU JAZDU
image01
The Spoon
image01
Lotus 138 Spoon
image01
Lotus 120 Spoon
image01
Cassiar Kategória

Nie každý deň ponúka čerstvo nafúkaný prašan. Lyže kategórie Cassiar sú nástrojom, ktorý je stvorený na brázdenie zjazdoviek a neboja sa ani voľného terénu. Od tesných kuloárov až po karvingovanie po najuhladenejšom modrastom menčestri. Kategória Cassiar predstavuje výkonnú lyžu pretekárskej kategórie s benefitmi konštrukcie Pure3, ktorá redukuje stratu energie a trasenie, ktoré sa často vyskytuje na špičkách konvenčných lyží.

OBJEDNAŤ TESTOVACIU JAZDU
image01
Cassiar 85
image01
Cassiar 80SL
image01
Touring/Skialp Kategória

Tour1 je ľahká skialpová konštrukcia, ktorá kladie dôraz na čo najrýchlejšie výstupy a prvotriedny výkon pri jazde dole kopcom. Lyže Tour1 sú hmotnostne porovnateľné z najľahšími turistickými skialpovými lyžami na trhu ale na rozdiel od konkurencie ponúkajú prvotriednu torznú tuhosť, bezkonkurenčný grip na hrane a tlmenie prostredníctvom novej Tour1 aero-karbónovej konštrukcie.

OBJEDNAŤ TESTOVACIU JAZDU
DPS Wailer 112RPC
Cassiar 95 Tour
image01
Wailer 99 Tour
image01
Wailer 112 Tour
image01
image01 image01 image01 image01
TESTOVANIE LYŽÍ
image01
Prajete si otestovať niektoré
z našich lyží? Žiadny
problém!
Stačí si dohodnúť termín ;)
PORADŇA
image01
Neviete si rady?
V našej poradni zodpovieme
na všetky vaše dotazy!
POROVNANIE LYŽÍ
image01
Porovnali sme všetky DPS
lyže v prehľadnej tabuľke.
Presvedčte sa sami!
image01

BUĎTE V KONTAKTE

image01

SLEDUJTE COOL VIDEÁ

image01 image01
Copyright © 2014 SKIBA s.r.o.