image01 HOME KATALÓG LYŽÍ TESTOVANIE LYŽÍ PREDAJNÉ MIESTA KONTAKT
TESTOVANIE LYŽÍ
PRAJETE SI OTESTOVAŤ NIEKTORÉ
Z NAŠICH LYŽÍ? ŽIADNY PROBLÉM!
STAČÍ SI DOHODNÚŤ TERMÍN ;)

K našim exkluzívnym lyžiam patria aj exkluzívne služby!

Požičovňa
Lyže DPS Skis si môžete požičať priamo v Mekke slovenského freeridu, v Jasnej na Bielej púti v požičovni lyží hneď vedľa pokladní v budove infocentra. Profesionálny personál vám nastaví viazanie na mieru. Všetky lyže majú posuvnú špičku a päťku a tak je možné nájsť si svoju optimálnu polohu. V prípade že sa rozhodnete lyže si zakúpiť , cena za požičanie sa vám odpočíta.
Privátne Demo v Alpách
Organizujeme bezplatné testovanie lyží v malých skupinách po celých Alpách formou predĺžených víkendov na 3-5 dní. Lokality vyberáme vždy až pár dní pred odchodom kvôli výberu destinácie s najvyšším stĺpcom nového prašanu. Samozrejmosťou sú testovania na Chopku.

V Alpách sa jazdí freeride v zabezpečených lyžiarskych strediskách. Ak máš chuť vyskúšať si kozmické lyže a spoznať nové terény, zaregistruj sa v našom spamliste. Optimálne je sledovanie plánovaných testovaní na našej facebookovej stránke.

Organizácia
Za prachom sa jazdí v 4-12 členných skupinách. Doprava sa rieši individuálne alebo sa obsadzujú voľné miesta v jednotlivých autách po dohode tak aby sa zdielali náklady a nepálilo sa zbytočne veľa benzínu. Testovanie je možné aj v prípade, že ste zrovna v rovnakej lokalite a ozvete sa. Strava a ubytovanie sa rieši individuálne. Po dohode je možný booking ubytovania v rámci jedného penziónu/hotela ako skupiny.

Vybavenie:
Zapožičanie lyží je zdarma. K dispozícii sú všetky rady lyží a najštandardnejšie dĺžky. Všetko testované lyže majú prispôsobiteľné viazania Schyzo od Markeru aby si každý mohol nastaviť polohu voči ťažisku lyže podľa vlastnej preferencie.


     
     
     
     
     
    
     
     
     CAPTCHA Image [ Zmeniť obrázok ]

     * Po odoslaní formulára vás budeme v najbližšej dobe
     kontaktovať a dohodneme s vami konkrétny termín.
image01 image01 image01 image01
TESTOVANIE LYŽÍ
image01
Prajete si otestovať niektoré
z našich lyží? Žiadny
problém!
Stačí si dohodnúť termín ;)
PORADŇA
image01
Neviete si rady?
V našej poradni zodpovieme
na všetky vaše dotazy!
POROVNANIE LYŽÍ
image01
Porovnali sme všetky DPS
lyže v prehľadnej tabuľke.
Presvedčte sa sami!
image01

BUĎTE V KONTAKTE

image01

SLEDUJTE COOL VIDEÁ

image01 image01
Copyright © 2014 SKIBA s.r.o.